Ważna informacja dla posiadaczy kotła ECO-QUENTIN!

parallax background
 

Wypełnij formularz serwisowy

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Altereco Plus Sp. z o.o. w Iwierzycach z siedzibą w Nockowej 25. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) w formie wiadomości tekstowej sms na podany numer telefonu na temat usług oferowanych przez Altereco Plus Sp. z o.o. w Iwierzycach z siedzibą w Nockowej 25. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Altereco Plus Sp. z o.o. w Iwierzycach z siedzibą w Nockowej 25, dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Najczęściej zadawane pytania:

   
  1Ile zrębki drzewnej spale w ciągu roku?

  ■ Średnio przyjmujemy: 1m3 zrębki drzewnej na 10m2 powierzchni użytkowej na sezon
  ■ Wartość ta może ulec zmianie ponieważ spalanie zależne jest od wielu czynników tj:
  - zastosowanie bufora akumulacyjnego
  - nowe czy stare budownictwo
  - rodzaj ocieplenia
  - jakość zrębki (kaloryczność) itd.

  2Zrębka zawiesza się w podajniku, dlaczego?

  ■ Postrzępiona powierzchnia lub krawędzie zrębki
  ■ Duża ilość gałęzi oraz włókien które prowadzą do utworzenia sieci
  ■ Zanieczyszczenia ziemią lub innymi substancjami i ciałami obcymi
  ■ Zbyt lekka i drobna zrębka

  3Czy 22kW to nie za dużo na moją powierzchnie?

  ■ Kocioł ECO-QUENTIN 22kW posiada moc modulowaną, więc po osiągnieciu temperatury zadanej w pomieszczeniach, kocioł przechodzi w tryb podtrzymania.
  ■ Inaczej wygląda to w przypadku instalacji z buforem, gdzie jest on nagrzewany do wysokich temperatur co sprawia, że kocioł uruchomi się dopiero wtedy, kiedy zapas ciepła z bufora zostanie wyczerpany.

  4Jak szerokie muszą być drzwi, aby kocioł się zmieścił?

  ■ Jeśli chodzi o ECO-QUENTIN 22kW to wymagane jest 80cm, czyli tyle ile minimalnie powinny mieć drzwi do kotłowni, według prawa budowlanego
  ■ Przy ECO-QUENTIN 40kW natomiast, wymagane jest minimum 97cm