Zamówienie (rezerwacja) ze wskazaniem miejsca realizacji.

Poniższy formularz służy do złożenia zamówienie. Miło nam, że podjąłeś taką decyzję.

Wypełnienie zamówienia jest jednoznaczne z przesłaniem go do naszego systemu zamówieniowego, na podstawie danych umieszczonych w formularzu skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów realizacji zamówienia, sposobu dostawy oraz skierujemy Cię do najbliższego punktu handlowego gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Wysłanie zamówienia gwarantuje rezerwację towaru, nie jest jednak jednoznaczne z zawarciem umowy kupna sprzedaży w rozumieniu K.c. Art. 535-555 (nie powoduje wystawienia faktury lub rachunku oraz wykonania dostawy).
Podczas składania zamówienia prosimy o podanie strony montażu kotła z godnie z danymi w formularzu. Po opłaceniu należności nie ma możliwości zmiany konfiguracji zamówienia.

Prosimy o precyzyjne określenie terminu i miejsca dostawy.

  Sposób zapłaty:

  Wybór produktu 1:

  Ilość:

  Strona montażu:


  Sterowanie:

  Rodzaj układu:

  Wybór kolejnego produktu:

  Ilość:

  Opcje dodatkowe:

  Odbiór własny ze wskazanego poniżej punktu odbioru:

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Altereco Plus Sp. z o.o. w Iwierzycach z siedzibą w Nockowej 25. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) w formie wiadomości tekstowej sms na podany numer telefonu na temat usług oferowanych przez Altereco Plus Sp. z o.o. w Iwierzycach z siedzibą w Nockowej 25. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Altereco Plus Sp. z o.o. w Iwierzycach z siedzibą w Nockowej 25, dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.