Ważna informacja dla posiadaczy kotła ECO-QUENTIN!  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Altereco Plus Sp. z o.o. w Iwierzycach z siedzibą w Nockowej 25. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) w formie wiadomości tekstowej sms na podany numer telefonu na temat usług oferowanych przez Altereco Plus Sp. z o.o. w Iwierzycach z siedzibą w Nockowej 25. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Altereco Plus Sp. z o.o. w Iwierzycach z siedzibą w Nockowej 25, dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, tj. numer telefonu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r., poz. 1907 ze zm.).” Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail administratora. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Frequently Asked Questions:

  1How much fuel do I use per year?
  ■ On average, we take: 1 m3 of wood chips per 10 m2 of usable space per season
  ■ This value may change because combustion depends on many factors, such as:
  - the use of an accumulation buffer
  - new or old construction
  - type of insulation
  - quality of the chips (calorific value), etc.
  2Wood chips stucks in the feeder, why?
  ■ Frayed surface or chip edges
  ■ A large number of branches and fibers that lead to a network
  ■ Contamination with soil or other substances
  ■ Chips are too light and/or fine
  3Is 22kW not too much for my space?
  ■ The ECO-QUENTIN 22kW boiler has modulated power, so after reaching the set temperature in the rooms, the boiler switches to the sustain mode.
  ■ The situation is different in the case of installations with a buffer, where it is heated to high temperatures, which means that the boiler will only start up when the heat reserve from the buffer is exhausted.
  4How wide must the door be for the boiler to fit?
  ■ As for ECO-QUENTIN 22kW, 80cm is required, which is as much as the minimum door to the boiler room should have, according to the construction law
  ■ For ECO-QUENTIN 40kW, however, a minimum of 97cm is required