Barzkowickie Targi Rolne

Barzkowickie Targi Rolne

W dniach od 6 do 8  września 2019 roku byliśmy uczestnikami XXXII Targów Agro Pomerania  odbywających się jak co roku w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach w województwie zachodniopomorskim.

Nasz partner biznesowy w województwie zachodniopomorskim firma P.P.H. RETURN we współpracy z Stowarzyszeniem Lider Pojezierza,  zorganizował   i umożliwił nam czynny udział w targach, które co roku przyciągają wiele zainteresowanych  osób.

Na naszym  stoisku, mieliśmy przyjemność zaprezentować  kocioł Eco-Quentin o mocy 22 kW, który wzbudził zainteresowanie wielu oglądających zarówno z Polski jak i z zagranicy.  Miłym dla nas akcentem (podkreślającym wartość naszego produktu) było odwiedzenie naszego stoiska przez wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego Pana  Jarosława Rzepa, który z zainteresowaniem wdrożył się w proces technologiczny i eksploatacyjny naszego artykułu.

Z relacji płynących od naszego partnera  uważamy targi za bardzo udane, nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów dla nas jest to motywacja do jeszcze bardziej intensywnej pracy.

Na pewno będziemy tam w następnym roku.  

Close Menu