Targi rolnicze AGROTECH mają 25 lat. Świętuj z nami!

Targi rolnicze AGROTECH mają 25 lat. Świętuj z nami!

Altereco po raz pierwszy uczestniczy w targach AGROTECHU w Kielcach znajdziecie nas na stoisku numer 28 w hali L. Przygotowaliśmy wiele atrakcji , między innymi prezentację nowości produktowych oraz specjalne rabaty na zamówienia dla zwiedzających targi.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej to ćwierć wieku historii i transformacji polskiego rolnictwa. Największe targi branży rolniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane w halach wystawienniczych i największe w Polsce targi, spośród wszystkich branż gospodarki – już te dwa fakty czynią z targów AGROTECH w Kielcach miejsce, które każdy rolnik powinien obowiązkowo odwiedzić, by opłacalnie zarządzać swoim gospodarstwem!

Co zobaczą zwiedzający podczas jubileuszowego AGROTECHU od 15 do 17 marca 2019? Możemy gwarantować, że będą to nowości branży techniki rolniczej – najnowsze ciągniki z wyposażeniem godnym XXI wieku. Liderzy rynku rolniczego przywiozą do Kielc setki sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin – słowem wszystkiego, czego polski rolnik z małego, średniego czy dużego gospodarstwa potrzebuje, by rozpocząć wiosenny sezon 2019. Zakres branżowy wystawy wyczerpuje wszelkie potrzeby gospodarzy. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Close Menu